به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره، تودیع و معارفه رئیس راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان با حضورمحمدی ایروانلو فرماندار و مهندس ارسلان شکری مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان آذربایجان غربی در محل دفتر فرمانداری انجام گرديد.


محمدی ایروانلو ضمن خیر مقدم به مهندس شکری وهئیت همراه  اظهار داشت : اهمیت راه ها در توسعه اقتصادی و صنعتی بسیار با اهمیت است. وی تصریح کرد: با توجه به قرارگرفتن شهرستان چایپاره در مسیر جاده بین المللی باید توجه بیشتری به راه در این شهرستان شود. وی خاطرنشان کرد: که ساختمان راهداری نیازمند توجهات خاص می باشد و انتظارمیرود در عرض یک ماه آماده و تحویل پلیس راه شهرستان قرارگیردت ا قسمتی ازمشکلات در این حوزه حل گردد همچنین روشنائی جاده ارتباطی حمزیان و شهرستان چالدران نیازمند روشنائی می باشد  که ان شالله با توجهات مهندس شکری اعتباراتی بیشتر برای توسعه و بالا بردن ایمنی در حمل و نقل شهرستان تخصیص داده شود .

در ادامه مهندس شکری مدیرکل راهداری وحمل نقل جاده استان آذربایجان غربی ضمن تقدیر وتشکر از دکترمحمدی فرماندارچایپاره جهت پیگیری مداوم مشکلات حوزه راه در شهرستان چایپاره قول مساعدت دادند که در اولین فرصت مشکلات شهرستان حل گردد و همچنین در این جلسه مهندس شکری یک دستگاه گریدر به شهرستان تخصیص دادند که در اولین فرصت تحویل راهداری شهرستان داده خواهد شد.

در پایان از مهندس محمد صادق نژاد  رئیس سابق اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان چایپاره تقدیر و مهندس حمید علی محمدلو  بعنوان رئيس جدید راهداری و حمل و نقل جاده ای اين شهرستان معرفی شدند.