به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری چایپاره، محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان چایپاره به مناسبت ۱۷ مرداد و روز خبرنگار، پیام تبریکی صادر و از این قشر تلاشگر تقدیر کرد. متن پیام به شرح ذیل است:
بسمه تعالی
( ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُون )
بدون تردید؛ رسانه ها، یکی از مهمترین دستاوردهای بشری است که خصوصاً در عصر ارتباطات و فناوری اطلاعات، نقشی فوق العاده راهبردی در توسعه جوامع ایفا می نماید. خوشبختانه این مهم در کشور عزیزمان ایران اسلامی همواره مورد توجه دولتمردان و خادمین ملت بوده و به همت هموطنان دغدغه مند اصحاب رسانه، خصوصاً در دولت تدبیر و امید، با مدیریت مدبرانه؛ سایت ها، کانال ها و انواع مختلف دیگری از اپلیکیشن های ارتباط جمعی به نحو مطلوبی در حال فعالیت و آگاهی بخشی به احاد جامعه می باشند.
خبرنگاری،یک حرفه سنگین اما مقدس که فقط عشق و علاقه میتواند باعث ثبات قدم خبرنگاران گردد.
محمدی ایروانلو با تاکید بر اینکه خبرنگاران با امانتداری، پاسدار صراط مستقیم اصول دینی و حرفه ای باشند تصریح کرد: بدون تردید اعتلای جایگاه خطیر خبرنگاری، ارتقای سطح اطلاع رسانی، ترویج و نهادینه سازی فرهنگ و اخلاق رسانه در جامعه در سایه تعامل و همکاری دو سویه و متقابل اصحاب رسانه و خبر از یک طرف و مدیران و مسئولان از طرف دیگر محقق خواهد شد.
اینجانب ضمن تبریک روز خبرنگار به تمامی خبرنگاران و فعالان خانواده بزرگ اطلاع رسانی، توفیق روزافزون این عزیزان متعهد و پرتلاش ایران اسلامی را از درگاه خداوند سبحان مسئلت دارم.

                                                                                                                                                                         علی محمدی ایروانلو
                                                                                                                                                                            فرماندار چایپاره