به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری چایپاره، سومین جلسه مبارزه با مواد مخد شهرستان به ریاست محمدی ایروانلو فرماندار واعضاء در سالن جلسات فرمانداری برگزارگردید.
محمدی ایروانلو ضمن تقدیر وتشکر از زحمات اعضای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان گفت، شورای مبارزه با مواد مخدر یکی از مهمترین جلسات حاکمیتی در سطح کشور می باشد و باید مصوبات جلسات کاربردی باشد در این 4 ماه که سه جلسه درسطح شهرستان برگزارشده است الحمدالله اکثر مصوبات کارگشا وکاربردی بوده است .
فرماندار چایپاره در ادامه جلسه گفت، امروزه یکی از چالش ها ومعضلات نظام سیاسی مبارزه با مواد مخدر می باشد که بعد از انقلاب اسلامی بیشترین هزینه ها را دادیم ولی متاسفانه نتیجه خوبی نگرفته ایم دکترمحمدی در ادامه افزود ما باید از NGO ها یا همان سازمانهای مردم نهاد استفاده کنیم چون که واقعا این سازمانهای مردم نهاد قدرتمند هستند ودراین مواقع می توانند بیشترین کمک را دربحث مبارزه با مواد مخدر انجام دهند.
همچنین در این جلسه سرهنگ حقی فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان ضمن تاکید برخورد جدی با عاملین مواد مخدر در شهرستان گزارشی از عملکرد این نهاد ارائه نمودند.