به گزارش روابط عمومی فرمانداری چایپاره، جواد زاهدی مدير كل كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان استان به همراه خانم زینالی مسئول كانون پرورش فكري شهرستان با حضور در فرمانداري با محمدی ایروانلو فرماندار چایپاره ديدار و گفت و گو كردند.
محمدی ایروانلو فرماندار شهرستان چایپاره در ديدار با مدير كل كانون پرورش فكري بر اهميت و نقش كانون در فرهنگ سازي و توسعه فرهنگي تاكيد نموده و بيان داشت: كودكان و نوجوانان سرمايه هاي ارزشمندي هستند كه بايد مسئولين قدر آن ها را دانسته و براي رشد و پرورش استعدادهاي آن ها تلاش نمايند.
ايشان ضمن مهم و با ارزش خواندن فعاليت هاي كانون، از تلاش هاي صورت گرفته در زمينه خدمات رساني فرهنگي به كودكان چایپاره قدرداني نموده و آمادگي خود را براي حمايت از كانون اعلام نمود.
در ادامه این دیدار آقای زاهدی ضمن قدردانی از دید فرهنگی و نگاه ویژه فرماندار شهرستان در حوزه کانون فکری وپرورشی گفت، توجه و نگاه مسولین برای کودکان و نوجوانان خیلی ارزشمند است چرا که بچه ها هرگز هدیه ای را که از دست مسئولین میگیرند فراموش نمی کنند. وی ادامه داد: استعدادیابی در کانون بطور گسترده وجود دارد ، فقط باید ظرفیت ها را بشناسیم و حمایت کنیم که انشالله بتوان کودکان را آن طور که باید تربیت کنیم.
.