نشست مشورتی دهیاران بخش حاجیلار با حضور روسای محترم اداره راهداری و حمل نقل جاده ای و آب و فاضلاب روستایی و معاونت محترم جهاد کشاورزی شهرستان و نماینده محترم ستاد بازسازی عتبات عالیات در مورخه ۲/۲/۹۷ برگزار شد .
در این جلسه مشکلات حوزه های روستاهای بخش حاجیلار توسط حسین زاده بخشدار و دهیاران بخش مطرح و روسای ادارات به تبیین دلایل مشکلات و راهکارهای عملی آن به شرح ذیل اشاره نمودند.
در این جلسه ریاست اداره راهداری و حمل نقل جاده ای مهندس صادق نژاد قول مساعد دادند نهایت تلاش خود را در جهت تسطیح و رگلاژ راه های شوسه روستایی و نصب علایم هدایت مسیر در راه ها و همچنین لکه گیری راه های روستایی انجام دهند.
درادامه مهندس آقازاده معاونت اداره جهاد کشاورزی گفت دهیاران بخش حاجیلار در خصوص احیاءقنوات و همچنین مطالعه در جهت کشت محصولات اقتصادی تر با نیاز آبی کم مطالعات جامع را پیگیری نمایند.
مهندس زینال زاده مدیریت آب و فاضلاب روستایی قول مساعد دادند در خصوص حل مشکلات آب شرب و سیستم زنجیره ای مخازن محور حاجیلار شمالی و همچنین توسعه شبکه انتقال آب در جهت خدمات رسانی بیشتر به روستاییان عزیز نهایت تلاش خود را خواهند کرد تا مشکلات آب شرب این مناطق حل شود.
در پایان جلسه نجفی مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات شهرستان در خصوص آمادگی این نهاد در جهت جمع آوری نذورات مردم ولایت مدار در جهت بازسازی صحن امامان شیعه و همچنین پذیرش افراد داوطلب در جهت اعزام به خدمات رسانی در بازسازی قبور مطهره خبردادند گفت که نیازمند مساعدت وهمکاری تمامی دهیاران در این زمینه است.