به گزارش روابط عمومی بخشدار حاجیلار : بخشدار در این جلسه ضمن عرض خیر مقدم و تقدیر و تشکراز خانم احمدی کارشناس تقسیمات وزارت کشور و مسئولین استانی گفت :
اجرای آسفالت و طرح هادی در معابر در حال اجراست و ساماندهی بلوار اصلی ورودی حاجیلار به اتمام رسیده است .پارک ساحلی حاجیلار تملک زمین شده و در هفته دولت کلنگ زنی خواهد شده و از فاز اول آن ظرف یک فصل کاری تکمیل خواهد گردید..
برنامه ریزی برای پیدایش و به نتیجه رساندن منابع درآمدی پایدار شهرداری از هم اکنون در دست انجام می باشد. ویژگی خاص شهر حاجیلار دسترسی آسان به جاده بین المللی و بهره مندی از همه زیرساخت های خدماتی و ساخت و ساز های مقاوم و پررونق مساکن و ابنیه تجاری است..اقتصاد کشاورزی و خدماتی حاجیلار و علاقه مردم به سرمایه گزاری و پیشرفت حاجیلار ضامن موفقیت شهرداری حاجیلار می باشد.. حاجیلار دارای 120 ماشین سنگین نقش قابل توجهی در اقتصاد منطقه دارد که برای جلوگیری از پارک و ایجاد راه بندان در معابر پارکینگ ماشین آلات سنگین در کنار جاده بین المللی با سرمایه بخش خصوصی احداث گردیده است.
مجموعه بخشداری و بخش حاجیلار با تمام توان پشتیبانی از شهرنوپای حاجیلار الویت و اجرای پروژهای عمرانی موثر را وظیفه اصلی خود میداند امیدواریم در آینده نزدیک مشاهده مراسم تاسیس شهرداری حاجیلارو تحقق و آرزوی دیرینه مردم بخش حاجیلار باشیم.
از دیگر سخنران این جلسه خانم احمدی کارشناس محترم تقسمات کشوری که در ادامه گفت :
مشکلات و موانع پرونده ی ارتقاء حاجیلار به شهر رفع شده و این بازدید به منظور ارزیای میدانی و نهایی زیر ساخت های ضروری شهری انجام میگیرد.اجرای طرح هادی ، وجود ساختمان های فعال خدماتی و اداری خواست عموم اهالی و فرهنگ شهرنشینی ،درآمدزایی شهرداری و تغییر چهره روستا به شهر از جمله فاکتورهای موثر تصویب در نتیجه گیری پرونده است.و ان شاءالله ارزیابی موثر این بازدید در اخد نتیجه پرونده حاجیلار موثر خواهد بود..